ÜNİVERSİTE İÇİN NETWORK ÖNEMLİ

Hızır İlyas / YukselenTV.com  …
İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA  “21. Yüzyılda Üniversite Öğrenci İsbirliği; Arge çalışmaları İTÜ Teknokent Örneği ” konulu konferansta, Üniversite-öğrenci ve Üniversite-Sanayi-Devlet işbirliğinin önemini vurgulayan açıklamalarda bulundu. Birlik Vakfı Genel Merkezi’nde düzenlenen konferansı akademisyenler ve sanayicilerin yanısıra çok sayıda üniversite öğrencisi ve vatandaşlar izledi. Yoğun ilgi ve katılımın olduğu konferansın sonunda Vakıf yetkilileri tarafından İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA’ya bir plaket takdim edildi. Üniversite için network önemli …

Konferansta, Üniversite öğrenci işbirliği imkanları nelerdir; Üniversite, Öğrenci, İş dünyası arasında kurulacak network neden önemlidir? Üniversite Teknopark imkanlarından nasıl yararlanılır? Firmalar üniversite Teknokent imkanlarından nasıl faydalanır? Üniversite Teknokent içerisinde çalışan firmalara devlet tarafından sağlanan imkanlar nelerdir? Teknokent arge çalışmalarının üniversite, öğrenci ve firmalara sağladığı gelişim imkanları nelerdir? Üniversite teknokentlerine devlet tarafından sağlanan vergi indirimleri ve diğer imkanlar nelerdir? gibi soruların cevapları konuşuldu. Konferansı aşağıdaki videolarda izleyebilirsiniz.

itu rektoru Mehmet Karaca, teknokent-teknopark ve üniversite öğrenci işbirliği konferansi

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA’nın “21. Yüzyılda Üniversite Öğrenci İsbirliği; Arge çalışmaları İTÜ Teknokent Örneği ” konusunda verdiği Konferansı sayfamızda izleyebilirsiniz.

 

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA’nın “21. Yüzyılda Üniversite Öğrenci İsbirliği; Arge çalışmaları İTÜ Teknokent Örneği ” konusunda verdiği Konferansı – 1 … Konferansı izlemek için yukarıdaki videoyu tıklayınız.

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA’nın “21. Yüzyılda Üniversite Öğrenci İsbirliği; Arge çalışmaları İTÜ Teknokent Örneği ” konusunda verdiği Konferansı – 2 … Konferansı izlemek için yukarıdaki videoyu tıklayınız.

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA’nın “21. Yüzyılda Üniversite Öğrenci İsbirliği; Arge çalışmaları İTÜ Teknokent Örneği ” konusunda verdiği Konferansı – 3 … Konferansı izlemek için yukarıdaki videoyu tıklayınız.

İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA’nın “21. Yüzyılda Üniversite Öğrenci İsbirliği; Arge çalışmaları İTÜ Teknokent Örneği ” konusunda verdiği Konferansı – Plaket Töreni …  izlemek için yukarıdaki videoyu tıklayınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir