KARACİĞERİNİZİ DÜZENLEYEN MUCİZEVİ İÇECEK ! - Yükselen TV

KARACİĞERİNİZİ DÜZENLEYEN MUCİZEVİ İÇECEK !

Cihangir Yiğit / Pertev Ajans
***
Vücudumuzdaki en önemli ve hayati organlardan biri olan karaciğerin, yediğimiz besinlerle birlikte aldığımız vitamin ve minerallerin emilerek bünyeye kazandırılması, vücuttaki zararlı maddelerin temizlenmesi gibi hayati görevleri vardır. Normal şartlarda diğer bütün organlarımız gibi karaciğerimiz de tıkır tıkır çalışır. Ancak bir sorun ortaya çıktığında kullanabilecek karaciğerinizi düzenleyen mucizevi içecek tarifini aşağıdaki satırlarda öğrenebilirsiniz.

Ancak kronik alkol kullanımı ve aşırı yağlı gıdaların tüketilmesi sonuçta karaciğer yağlanması, hepatit ve siroz gibi karaciğer hastalıklarına yol açabiliyor. Karaciğer sağlığı açısından ilk adım, aldığımız gıdaları dikkatlice seçerek tüketmek yani dengeli beslenmek olmalıdır.

Aşırıya kaçmadan vücudun ihtiyacı kadar alınan ve adeta hedefi on ikiden vuran doğru yiyecekler, antioksidan etkileri ile karaciğeri temizler ve korur.

 

vücudun her bölgesinde olduğu gibi karaciğerimiz içinde şifalı bir içecek var. Zeytinyağı ve limon reçetesi haberimizde…
Vücudumuzun her bölgesinde olduğu gibi karaciğerimiz içinde şifalı bir içecek var. Zeytinyağı ve limon reçetesi …

KARACİĞERİNİZİ DÜZENLEYEN MUCİZEVİ İÇECEK !

Hadi diyelim, kendimizi kontrol edemedik önümüze ne gelirse abur cubur yedik bir süre, karaciğerin dengesi biraz bozuldu, karaciğer hastalıkları nelerdir, onları öğrenmeye başladınız bu vesileyle…  Bu durumda hayat kurtaran cinsinden bir şifalı içecek öneriyoruz:

Her sabah kahvaltıdan sonra 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı içerisine 3 damla limon damlatılıp içilir ve buna 4 ay boyunca  devam edilir. Zeytinyağı ve limondan gelen şifa ortaya çıkar adeta… Bu mucizevi içecek sebebiyle karaciğeriniz eski sağlığına kavuşarak tertemiz olacaktır.

Limonun şifalı özelliklerini ve zeytinyağının mucizevi şifa kaynağı olduğunu bir kez daha izlemiş, yaşamış olacaksınız. Ülkemiz bir limon ve zeytinyağı cenneti, her yerde bu güzel ve şifalı ürünlere ulaşmak mümkün; ancak tabi ki mümkünse doğal ürünleri, kapitalist düşüncelerle üç kuruş fazla kazanmak için içine kimyasallar, hormonlar ve dayanıklı maddeler karıştırılmamış olanlarını arayıp bulmakta fayda vardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir