Motosiklet üzerinde tehlikeli hareketler

Cihangir Yiğit / Pertev Ajans
***
Yetenek sizsiniz yarışmalarında yetenekli insanları görüyoruz kimi zaman; hatta bazıları gerçekten hepimizi hayretler içerisinde bırakan gösteriler sunuyorlar bu yetenekli sanatçılar… Sanatçılar diyoruz çünkü bu insanların çoğu kendi sahasında sanat icra etmektedir. Daha önce hiç kimsenin aklına gelmemiş yeni figürleri deniyorlar, daha önce hiç görülmemiş bir resim uygulamasını sergiliyorlar veya daha önce kimsenin denemediği bir atletizm hareketini yapmaya çalışıyor. Çoğunlukla da başarılı oluyorlar ve izleyenlerin beğenisini kazanarak yoğun alkış alıyorlar.

Tabi ki sadece alkışlar için yapmıyorlar gösterilerini, en iyi seçilenler büyük ödül olarak yüklü paralar kazanıyorlar. En iyilerin seçimi konusunda adalet var mıdır, yok mudur veya jürinin tanıdığı kişilerin farklı avantajları oluyor mu gibi sorular konunun ayrı bir boyutu olarak tartışılıyor medyada, ancak konumuz bu değil.

motosiklet akrobasi gösterisi, cambazlık, tehlikeli hareketler

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Motosiklet fuarı Motobike etkinlikleri çerçevesinde, motosiklet gösterisini yapan sporcu da tıpkı Yetenek sizsiniz yarışmasındaki sporcular gibi sanatını icra etti ve izleyicilerden tam not aldı. İzleyiciler beğenilerini alkışlarla ve gösteriyi telefonlarıyla kaydederek gösterdiler.

Motosiklet cambazı sporcunun motosiklet üzerinde yaptığı hareketlerin bazıları gerçekten çok zorlu ve nefes kesiciydi. Harika motosiklet gösterisinin tamamını yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir