İstanbul’un yeni modern balık hali

Cihangir Yiğit / Pertev Ajans
***
İstanbullu balık severlerin uğrak yeri olmaya başlayan, İstanbul Gürpınar Balık hali gerçekten Dünya standartlarında bir tesis olarak göz dolduruyor. Nakliyeden depolamaya, satıştan otopark alanlarına kadar modern yöntemlerin ve ekipmanların kullanıldığı tesislerde kendinizi bir balık halinden çok bir alışveriş merkezinde gibi hissedebilirsiniz.

Tesisleri yakından görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Yüksek teknoloji kullanarak kurulan ve işletilen modern tesislerin tek dezavantaj İstanbul şehir merkezine biraz uzak oluşu… Kendi aracınızla değil de toplu taşıma ile gidecekseniz bir kaç noktadan ulaşım imkanı sunan İETT araçları ile tesislere gitmek mümkün. İşte tesislere ulaşım imkanı sunan İETT hatları ve başlangıç durakları. Gidiş rahat olsa da biraz zaman alabiliyor.

-Bayrampaşa’daki İstanbul Otogarı’ndan, istanbul gürpınar yeni balık hali’ne toplu taşıma araçları ile nasıl gidilebilir ve ne kadar zaman alır?
-Büyük İstanbul Otogarı’ndan, istanbul gürpınar yeni balık haline Otobüs hatları – otobüs 83O, Metro – M1A, Otobüs – 34C, Otobüs – 76G ile gitmek 117 dk sürer.

-Taksim’den, istanbul gürpınar yeni balık hali’ne toplu taşıma araçları ile nasıl gidilebilir ve ne kadar zaman alır?
-Büyük İstanbul Otogarı, Bayrampaşa konumundan istanbul gürpınar yeni balık hali konumuna Otobüs hatları – Otobüs 145T, Otobüs – 76G ile gitmek 129 dk sürer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir